روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "چینی: آجورلو با کسی شوخی ندارد، مجیدی باید نتیجه بگیرد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چینی: آجورلو با کسی شوخی ندارد، مجیدی باید نتیجه بگیرد

پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است با حمایت مدیرعامل جدید این باشگاه از سرمربی آبی پوشان، او در لیگ بیست ویکم کار دشواری خواهد داشت.

پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است با حمایت مدیرعامل جدید این باشگاه از سرمربی آبی پوشان، او در لیگ بیست ویکم کار دشواری خواهد داشت. به گزارش فرتاک ورزشی، علی چینی درباره تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال اظهار داشت: انتخاب آجورلو به عنوان مدیرعامل باشگاه، تصمیمی بسیار خوبی از طرف وزارت ورزش و جوانان بود. من پنج سال در پیام مقاومت و تیم ملی ارتش ها، شاگرد او بوده ام و از آجورلو شناخت کافی دارم. وی مدیر کاربلدی است که از تمام ظرفیت هایش استفاده می کند. دیدید که آجورلو بعد از حضور در استقلال، تیم را با چند حرکت به آرامش رساند و قرارداد فرهاد مجیدی را هم تمدید کرد تا کادر فنی، با آرامش بیشتری به کارش ادامه دهد.وی ادامه داد: همه دیدند که در زمان مدیریت قبلی، چه مشکلاتی وجود داشت و مددی و همکارانش، چه چالش هایی ایجاد کردند. کار فریادشیران هم فقط عکس گرفتن و مصاحبه کردن بود و او هیچ بازدهی مثبتی نداشت. آجورلو اما اقداماتش را برای بهبود شرایط استقلال آغاز کرده و افرادی را به کار گرفته است که بتوانند به باشگاه کمک کنند.پیشکسوت استقلال با بیان اینکه مجیدی در فصل آینده کار سختی خواهد داشت، عنوان کرد: آجورلو قرارداد سرمربی استقلال را تمدید کرد و به دنبال حل سایر مشکلات است. با این شرایط کار مجیدی سخت خواهد شد و همه می دانند که بازیکنان استقلال با نظر او جذب شده اند. هواداران هم چیزی جز قهرمانی از این تیم نمی خواهند. به نظرم مجیدی باید نتیجه بگیرد، چرا که آجورلو با کسی شوخی ندارد.چینی با تمجید از شرایط فعلی استقلال تصریح کرد: ما همچنان از مجیدی حمایت می کنیم و فکر می کنم استقلال می تواند در فصل آینده، مدعی اصلی قهرمانی باشد، چون بازیکنان خوب و باکیفیتی در این تیم حضور دارند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چینی: آجورلو با کسی شوخی ندارد، مجیدی باید نتیجه بگیرد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×