روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "زیباترین واکنش حجازی جلوی چشم پروین(عکس)" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

زیباترین واکنش حجازی جلوی چشم پروین(عکس)

رقابت های باشگاه های تهران در سال 60شاهد داربی تماشایی بین دو بزرگ پایتخت و درخشش ناصر حجازی بود.

رقابت های باشگاه های تهران در سال 60شاهد داربی تماشایی بین دو بزرگ پایتخت و درخشش ناصر حجازی بود. به گزارش فرتاک ورزشی، نبرد استقلال و پرسپولیس در سال 60شاهد صحنه های جذاب و تماشایی بود.رقابتی که در حضور بیش از85 هزار هوادار دو تیم و در روز 16مهر سال 60در ورزشگاه آزادی با قضاوت مرحوم محمد صالحی برگزار شد.آبی ها برخلاف همیشه لباس سفید با سر آستین آبی پوشیده بودند و پرسپولیس با میدانداری علی پروین با لباس همیشگی پا به میدان گذاشته بود.ستاره میدان در این روز دو کاپیتان دو تیم علی پروین و ناصر حجازی بودند.پروین طراح حملات پرسپولیس بود و حجازی یک تنه جلوی ضربات غلام رضا فتح آبادی ایستادگی کرد.اوج حرکات حجازی از دقیقه 30تا 45بود که سه ضربه فتح آبادی را با واکنش های تماشایی مهار کرد.مهار دقیقه 30او یکی از زیباترین واکنش های سالهای متمادی دروازه بانی حجازی است.نفوذ محمد مایلی کهن به محوطه جریمه آبی ها و پاس او به فتح آبادی با بغل پای او همراه شد.ضربه فتح آبادی را حجازی با پای خود مهار کرد و توپ به طرف طاق دروازه استقلال کمانه کرد.حجازی درحالی که برروی زمین افتاده بود با واکنشی سریع توپ را از زیر طاق دروازه بیرون کشید تا استقلال گلی را دریافت نکند.رقابت های آن سال که اولین دوره جام باشگاه های تهران بعد از انقلاب بود با قهرمانی هما و نایب قهرمانی پرسپولیس به اتمام رسید.استقلال بعد از بانک ملی چهارم شد و ناصر محمدخانی از بانک ملی به عنوان آقای گلی دست یافت.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " زیباترین واکنش حجازی جلوی چشم پروین(عکس) از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×