روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "چشمی برای مذاکره به تهران آمد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چشمی برای مذاکره به تهران آمد

روزبه چشمی برای مذاکره با مسئولان استقلال صبح امروز به تهران رسید.

روزبه چشمی برای مذاکره با مسئولان استقلال صبح امروز به تهران رسید. به گزارش فرتاک ورزشی، روزبه چشمی یکی از بازیکنان مد نظر فرهاد مجیدی برای تقویت خط دفاعی استقلال است. مسئولان استقلال با این مدافع باتجربه مذاکراتی داشته اند اما قرار شد مذاکرات نهایی وقتی صورت بگیرد که او به تهران برگردد و مستقیما پای میز با مدیران باشگاه بنشیند.چشمی که فصل گذشته برای تیم ام صلال قطر بازی می کرد، یک پیشنهاد دیگر از سوپرلیگ قطر دریافت کرده بود اما بحث حضورش در استقلال هم جدی است.این مدافع که سابقه بازی در جام جهانی 2018 را نیز دارد، گفته می شد او تا پایان هفته گذشته به ایران سفر می کند اما این اتفاق نیفتاد. با این حال چشمی صبح امروز خودش را به تهران رساند تا بالاخره پای میز مذاکره با مسئولان استقلال بنشیند.در چنین شرایطی با توجه به نزدیک شدن به شروع لیگ برتر چشمی باید هرچه سریع تر وضعیت خودش را مشخص کند. احتمالا طی یکی دو روز آینده شاهد مذاکرات رسمی این مدافع با استقلالی ها باشیم و اگر مشکل خاصی در بحث قرارداد پیش نیاید، او را به زودی در تمرینات تیم فرهاد مجیدی خواهیم دید.حضور چشمی در استقلال با توجه به تجربه و سابقه اش می تواند به تقویت خط دفاعی آبی ها بسیار کمک کند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چشمی برای مذاکره به تهران آمد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×