روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "چشمی: امیدوارم قهرمان شویم/ سال سختی در پیش داریم" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چشمی: امیدوارم قهرمان شویم/ سال سختی در پیش داریم

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال می گوید آبی پوشان فصل سختی در رقابت های لیگ برتر در پیش دارند.

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال می گوید آبی پوشان فصل سختی در رقابت های لیگ برتر در پیش دارند. به گزارش فرتاک ورزشی، روزبه چشمی بازیکن تیم فوتبال استقلال پس از عقد قرارداد با این باشگاه اظهار کرد: خیلی خوشحالم به استقلال برگشتم. امسال سال سختی داریم چون تیم جوان است و باید سعی کنیم نتایج لازم را به دست آوریم. مشکلات شاید کم بشود اما تمام نمی شود و باید تلاش کنیم عملکرد خوبی داشته باشیم. امیدوارم هواداران حمایت کنند تا بتوانیم در پایان فصل قهرمانی لیگ را به دست آوریم.او ادامه داد: چند سالی هست درباره پستی که بازی می کنم صحبت می شود. این در حیطه کار سرمربی است. شاید من در پست جدیدی بازی کنم. چشمی افزود: نزدیک جام جهانی است و باید بازیکنان سخت تلاش کنند. همه بازیکنان تلاش می کنند به تیم ملی دعوت شوند و من هم تلاش می کنم نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم.او در پاسخ به سوالی درباره مدت قراردادش گفت: امیدوارم امسال برای ما سال خوبی باشد و در فصل پیش رو سربلند باشیم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چشمی: امیدوارم قهرمان شویم/ سال سختی در پیش داریم از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×