روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "شاگردان سهراب مقابل قشقایی هم شکست خوردند!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شاگردان سهراب مقابل قشقایی هم شکست خوردند!

قشقایی شیراز و استقلال خوزستان که اردوی آماده سازی خود را در تهران برپا کرده اند امروز در دیداری تدارکاتی برابر هم صف آرایی کردند.

قشقایی شیراز و استقلال خوزستان که اردوی آماده سازی خود را در تهران برپا کرده اند امروز در دیداری تدارکاتی برابر هم صف آرایی کردند. به گزارش فرتاک ورزشی،تیم های قشقایی شیراز و استقلال خوزستان امروز در دیداری ت تدارکاتی به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود قشقایی خاتمه یافت.سیدمحمدرضا محور و امیرحسین وثوق دو گل قشقایی و حسین بهرامی تک گل آبی های خوزستان را به ثمر رساند.شاگردان بختیاری زاده پیش از این هم در دیدار تدارکاتی مقابل ماشین سازی شکست خوردند و حالا خود را برای مصاف هفته نخست برابر سایپا باید آماده کنند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شاگردان سهراب مقابل قشقایی هم شکست خوردند! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×