روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "2 بازیکن مورد تایید برانکو در استقلال" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

2 بازیکن مورد تایید برانکو در استقلال

فرهاد مجیدی در بخشی از صحبت های دیروز اش از جذب 2 بازیکن خارجی در روزهای آینده که در شرایط مسابقه قراردارند خبر داد.

فرهاد مجیدی در بخشی از صحبت های دیروز اش از جذب 2 بازیکن خارجی در روزهای آینده که در شرایط مسابقه قراردارند خبر داد. به گزارش فرتاک ورزشی، فرهاد مجیدی در بخشی از صحبت های دیروز اش از جذب 2 بازیکن خارجی در روزهای آینده که در شرایط مسابقه قراردارند خبر داد و گفت:« ما سه بازیکن خارجی جذب می کنیم. به احتمال زیاد دو بازیکن خارجی در این هفته به تیم اضافه می شوند. سعی کردم بازیکنانی را انتخاب کنم که در شرایط مسابقه قرار داشته باشند. این دو بازیکن خارجی که به زودی به جمع ما اضافه می شوند، هر دو در شرایط مسابقه قرار دارند. » اکنون برای بسیاری از مخاطبان فوتبال و به ویژه هواداران استقلال این سوال مطرح است که 2 بازیکن مورد نظر سرمربی استقلال چه کسانی هستند و قرار است کدام ستاره های فوتبال پیراهن آبی را برتن کنند. پیگیری های روزنامه گل نشان می دهد که هیچ ستاره اسم و رسم داری قرار نیست جذب شود و شنیدن نام دوبازیکن مورد نظر کادرفنی شاید حسابی توی ذوق هواداران هم بزند!طبق شنیده ها 2 بازیکن تیم ملی عمان که در پست هافبک هجومی و مهاجم نوک بازی می کنند گزینه های مورد نظر استقلال هستند و به زودی کار انتقال آنها از لیگ عمان به استقلال نهایی می شود. صلاح سعید سالم الیحیایی هافبک هجومی تیم ملی عمان که با نام سالم یحیایی شناخته می شود و فقط 23 سال سن و 174 سانتی متر قد دارد یکی از گزینه های خارجی مورد نظر فرهاد مجیدی است. بازیکنی که پیراهن شماره 15 کشورش را برتن دارد.همچنین 2 گل ملی و 12 پاس گل در کارنامه این بازیکن دیده می شود. نفر دوم هم غصام الصبحی است که مهاجم نوک مورد علاقه برانکو ایوانکوییچ در تیم ملی عمان محسوب می شود. این بازیکن زننده تک گل پیروزی بخش تیمش برابر ژاپن بود. الصبحی 183 سانتی متر قد و 24 سال سن دارد. الصبحی در 4 بازی رسمی که برای عمان بازی کرده همین یک گل زده را در کارنامه دارد. نکته جالبی که درباره این دوبازیکن شنیده می شود که هردو بازیکن مورد تایید برانکو هستند و مورد تایید سرمربی سابق پرسپولیس قراردارند. درواقع به نوعی می شود گفت که برانکو این بازیکنان را به استقلال معرفی کرده است. باید دید همان طور که فرهاد مجیدی اعلام کرده این 2 بازیکن گمنام و گجوان عمانی این هفته استقلالی می شوند با اتفاق های دیگری رقم خواهد خورد. به هرشکل شنیدن نام این دوبازیکن عمانی قطعا هواداران استقلال را راضی و خوشحال نمی کند مگر اینکه در جریان بازی های لیگ نمایش متفاوتی از آنها ببینند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " 2 بازیکن مورد تایید برانکو در استقلال از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×