روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "حضور آبی‌پوشان در مجموعه صنایع دفاع در هاله ای از ابهام" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حضور آبی‌پوشان در مجموعه صنایع دفاع در هاله ای از ابهام

شرایط حضور تیم فوتبال استقلال در مجموعه ورزشی صنایع دفاع در هاله ای از ابهام قرار دارد.

شرایط حضور تیم فوتبال استقلال در مجموعه ورزشی صنایع دفاع در هاله ای از ابهام قرار دارد. به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال استقلال دیروز (سه شنبه)، تمرین خود را در سالن وزنه برگزار کرد. آبی پوشان قرار بود در مجموعه صنایع دفاع تمرین خود را برگزار کنند اما با وجود مشکلاتی که در خصوص مجموعه ورزشی صنایع دفاع پیش آمد، باعث شد محل تمرین آبی پوشان پایتخت تغییر کند. باشگاه استقلال طی تماسی که با بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال داشت، محل تمرین آبی ها را به سالن وزنه انتقال داد.پس از این اتفاق، مدیران باشگاه استقلال جلسات و مذاکراتی با مجموعه صنایع دفاع داشتند و قرار شده تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (چهارشنبه) در مجموعه صنایع دفاع برگزار شود اما همچنان مدیران مجموعه ورزشی صنایع دفاع تصمیم نهایی برای حضور آبی پوشان در زمین تمرین این مجموعه را نگرفته اند و این اتفاق باعث شده شرایط استقلال برای تمرین امروز هم در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.مدیران باشگاه استقلال به بازیکنان اعلام کرده اند تمرین امروز در مجموعه صنایع دفاع برگزار می شود اما باید منتظر ساعات آینده بود و دید چه اتفاقی برای محل تمرین آبی پوشان رخ خواهد داد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حضور آبی‌پوشان در مجموعه صنایع دفاع در هاله ای از ابهام از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×