روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "روزبه چشمی و نیاز به اصلاح رفتار" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روزبه چشمی و نیاز به اصلاح رفتار

از مدت ها قبل شایعه شده بود که استقلالی ها با روزبه چشمی توافق کرده اند و این بازیکن به زودی به جمع آبی پوشان باز خواهد گشت.

از مدت ها قبل شایعه شده بود که استقلالی ها با روزبه چشمی توافق کرده اند و این بازیکن به زودی به جمع آبی پوشان باز خواهد گشت. به گزارش فرتاک ورزشی، نهایتا هم این اتفاق رخ داد و چشمی با حضور در باشگاه استقلال، با تیم سابقش قرارداد بست. به این ترتیب این بازیکن 28ساله در لیگ 21در خدمت فرهاد مجیدی خواهد بود. یک سال بی خبریمورد روزبه چشمی از یک نظر جالب است؛ اینکه نه جدایی او سر و صدای چندانی به پا کرد و نه بازگشتش آنطور که انتظار می رفت خبرساز شد. چشمی اواخر دوران حضورش در استقلال از نظر فنی افت کرده بود. به همین دلیل هم فصل گذشته خیلی از هواداران چندان بابت جدایی او ناراحت نشدند و حتی در تمام طول مدتی که استقلال مشکل دفاعی داشت، کمتر کسی یاد چشمی می افتاد. او پس از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته که با حذف استقلال برابر پاختاکور و البته نمایش ضعیف خودش رخ داد، رسما جدا شد و سر از لیگ ستارگان قطر در آورد. در این یک سال هم خبر و عکس خاصی از روزبه منتشر نشد و شاید اگر او عملکرد مطلوبی داشت، مثل امید ابراهیمی یا پژمان منتظری همچنان در قطر می ماند. در چنین شرایطی طبیعتا بازگشت چشمی هم خیلی سر و صدا نکرده است. خیلی از هواداران استقلال نمی دانند این بازیکن هم اکنون چه کیفیتی دارد و فراتر از آن، اصلا باید دوستش داشته باشند یا نه. دفاع یا هافبک؟این پرسش همیشه در مورد روزبه چشمی وجود داشته است که کارایی او در خط دفاع بیشتر است یا وقتی به عنوان هافبک دفاعی به میدان می رود؟ پاسخ اغلب هواداران به این سؤال روشن است. آنها چشمی هافبک را مطمئن تر از چشمی مدافع می دانند. روزبه در پست دفاع میانی کمی کند و پراشتباه نشان می دهد و نرخ بالای پنالتی دادن هایش هم تیم را آزار می دهد. شرایط موجود هم طوری است که به نظر می رسد چشمی از سوی فرهاد مجیدی به عنوان هافبک دفاعی به میدان خواهد رفت. فرهاد در پست دفاع وسط بازیکنانی مثل سیاوش یزدانی، عارف آغاسی، محمد دانشگر و حتی عارف غلامی مصدوم را در اختیار دارد، اما در پست هافبک دفاعی مسعود ریگی را از دست داده و گویا قرار است چشمی جانشین او باشد. نیاز به اصلاح رفتارغیر از مسائل فنی، چشمی این اواخر رفتارهایی هم داشت که برازنده نبود و بازتاب های مثبتی برای این بازیکن به همراه نیاورد. او به عنوان بازیکن استقلال، در آخرین مصاحبه اش لیگ نوزدهم فوتبال ایران را به «سیرک» تشبیه کرد و پیش از آن نیز در مواجهه با گلایه هواداران، بعد از گلزنی در یک مسابقه آسیایی گوش هایش را به نشانه اعتراض گرفته بود. انتظار می رود چشمی در بازگشت مجدد به تیم، رفتارهای حرفه ای تری داشته باشد. استقلال خودبه خود آنقدر حاشیه دارد که دیگر مجالی برای این چیزها باقی نمی ماند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روزبه چشمی و نیاز به اصلاح رفتار از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×