روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "روزبه چشمی و گابریله‌ پین در ایفمارک" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روزبه چشمی و گابریله‌ پین در ایفمارک

روزبه چشمی بازیکن جدید استقلال به همراه گابریله پین و سیاوش یزدانی راهی ایفمارک شدند تا در تست های پزشکی شرکت کنند.

روزبه چشمی بازیکن جدید استقلال به همراه گابریله پین و سیاوش یزدانی راهی ایفمارک شدند تا در تست های پزشکی شرکت کنند. به گزارش فرتاک ورزشی، چند روز پیش بود که بازیکنان استقلال برای اطمینان از سلامت خود، راهی مرکز پزشکی سازمان لیگ (ایفمارک) شدند تا تست های مورد نیاز را انجام داده و با خیال آسوده در رقابت های لیگ برتر شرکت کنند.در این میان سیاوش یزدانی مدافع آبی ها به دلیل حضور در اردوی تیم ملی نتوانست به همراه سایر بازیکنان در تست های مربوطه حضور یابد. روزبه چشمی نیز که کار انتقال او به استقلال هنوز قطعی نشده بود، در تست های پزشکی غایب بود.این دو بازیکن استقلال امروز به همراه گابریله پین دستیار فرهاد مجیدی راهی ایفمارک شدند تا تست های پزشکی لازم را انجام داده و بتوانند تیمشان را در لیگ برتر همراهی کنند.استقلال باید در نخستین دیدار خود از فصل جدید رقابت های لیگ برتر، به مصاف تیم هوادار برود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روزبه چشمی و گابریله‌ پین در ایفمارک از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×