روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "دو پاس سینا به دو گل رضا ختم شد!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دو پاس سینا به دو گل رضا ختم شد!

سینا قنبرپور و رضا عبدی ستاره های رایکا برابر استقلال ملاثانی بودند.

سینا قنبرپور و رضا عبدی ستاره های رایکا برابر استقلال ملاثانی بودند. به گزارش فرتاک ورزشی، روز گذشته رایکا بابل در هفته نخست لیگ یک به مصاف استقلال ملاثانی رفت که در نهایت این بازی با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسید.رایکا بابل اما روز گذشته ۲ ستاره داشت تا پیروز قربانی در گام نخست شکست نخورد، سیناقنبرپور و رضا عبدی موفق شدند در پاس گل و گلزنی برابر استقلال ملاثانی دبل کند تا بابلی ها به درخشش ستاره های جوان تیمشان در ادامه راه امیدوار شوند.رضا عبدی فصل گذشته در تراکتور تبریز حضور داشت و حالا برای کسب تجربه و بیشتر بازی کردن به رایکا بابل آمده است و سینا قنبرپور هم پس از حضور در بادران دوباره به رایکا آمده است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دو پاس سینا به دو گل رضا ختم شد! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×