روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "خبر بد برای استقلالی ها و فرهاد مجیدی از دیدار با گل گهر" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خبر بد برای استقلالی ها و فرهاد مجیدی از دیدار با گل گهر

مهاجم تیم فوتبال گل گهر سیرجان می تواند مقابل تیم سابق خود به میدان برود.

مهاجم تیم فوتبال گل گهر سیرجان می تواند مقابل تیم سابق خود به میدان برود. به گزارش فرتاک ورزشی، تیم های فوتبال گل گهر سیرجان و استقلال تهران روز چهارشنبه در چارچوب هفته پنجم رقابت های لیگ برتر مقابل یکدیگر قرار می گیرند.مرتضی تبریزی مهاجم گل گهر که در بازی با صنعت نفت آبادان دچار ضرب دیدگی جزئی شده بود، مشکلی برای بازی با استقلال نخواهد داشت و می تواند مقابل تیم سابق خود به میدان برود.پیش از این هم مشخص شده بود که مسیح زاهدی با رهایی از مصدومیت می تواند مقابل آبی های تهرانی به میدان برود.با توجه به مصدومیت طولانی مدت یونس شاکری، حضور مرتضی تبریزی می تواند تا حدودی مشکلات خط حمله گل گهر را برطرف کند، هرچند که تبریزی در بازی با صنعت نفت یک ضربه پنالتی را هدر داد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خبر بد برای استقلالی ها و فرهاد مجیدی از دیدار با گل گهر از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×