روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "غول دیدار های خانگی به قشقایی رسید" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

غول دیدار های خانگی به قشقایی رسید

تیم های آرمان گهر سیرجان و قشقایی شیراز در هفته هفتم لیگ یک به مصاف یکدیگر می روند.

تیم های آرمان گهر سیرجان و قشقایی شیراز در هفته هفتم لیگ یک به مصاف یکدیگر می روند. به گزارش فرتاک ورزشی، رقابت های لیگ دسته یک به هفته هفتم خودش رسیده است و در این هفته تیم های آرمان گهر سیرجان و قشقایی شیراز به مصاف یکدیگر می روند.آرمان گهر سیرجان هفته چهارم خارج از خانه موفق شد یک برد پر گل را مقابل استقلال خوزستان کسب کند و سپس مقابل ویستا توربین پیروز شد تا شهبا دوباره در خارج از خانه ترک عادت نکند و مقابل رایکا شکست بخورد تا بازهم به درخشش در دیدار خانگی امیدوار باشد. شهبا در این دیدار روی درخشش کوروش ملکی و امیر محمود آبادی حساب ویژه ای کرده است.قشقایی شیراز پس از پیروزی در هفته نخست برابر شاهین بوشهر در هفته دوم هم موفق شد از سد سایپا تهران عبور کند اما در هفته سوم مقابل ملوان شکست خورد تا مهدی رجب زاده سومین پیروزی فصل خودش را برابر استقلال ملاثانی کسب کند و سپس از سد ماشین سازی عبور کرد تا به چهار برد برسد و هفته گذشته هم در خانه به نتیجه تساوی رضایت داد،فرزاد طیبی پور ستاره درخشان قشقایی درون دروازه این هفته هم می تواند نقش تعیین کنده ای در نتیجه بازی داشته باشد.دیدار دو تیم روز دوشنبه ساعت ۱۴:۱۵ در ورزشگاه امام علی(ع) شهر سیرجان برگزار می شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " غول دیدار های خانگی به قشقایی رسید از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×