روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "قربانی و بلادی به دنبال دبل در پیروزی" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قربانی و بلادی به دنبال دبل در پیروزی

تیم های رایکا بابل و ویستاتوربین تهران در هفته هفتم باید به مصاف یکدیگر بروند.

تیم های رایکا بابل و ویستاتوربین تهران در هفته هفتم باید به مصاف یکدیگر بروند. به گزارش فرتاک ورزشی، در هفته هفتم رقابت های لیگ دسته یک دو تیم رایکا بابل و ویستا توربین تهران به مصاف یکدیگر می روند.رایکا در حالی پای به هفته هفتم میگذارد که در هفته نخست مقابل استقلال ملاثانی یک تساوی کسب کرد و برابر ماشین سازی هم موفق شد پیروز شود تا شاگردان قربانی به نتیجه تساوی مقابل شاهین بوشهر رضایت دهند و سپس در خانه از پس ملوان برنیامد تا در همدان شکست تلخی را مقابل شهرداری متحمل شوند، اماشاگردان قربانی موفق شدند هفته گذشته از سد آرمان گهر عبور کنند و حالا امیدوار هستند دومین پیروزی پیاپی خانگی را کسب کنند.مهدی عبدی مهاجم سه گل تیم رایکا بابل در این دیدار از مهره های اصلی تیم رایکا به حساب می آید و حالا تلاش می کند تا تعداد گل های خود را بیشتر کند.ویستا توربین پس از شکست هفته نخست مقابل خوشه طلایی ساوه در هفته دوم مقابل استقلال ملاثانی در خانه به نتیجه تساوی رسید تا در هفته سوم بنفش پوشان تهرانی نخستین پیروزی خورد را برابر شمس آذر قزوین به دست بیاورند و سپس برابر سایپا هم به تساوی رسید و در ادامه مثابل آرمان گهر سیرجان شکست خورد تا بالاخره هفته گذشته برابر ماشین سازی به پیروزی برسد.دیدار دو تیم روز دوشنبه ساعت ۱۳:۳۰ در ورزشگاه شهدای سیمرغ برگزار می شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قربانی و بلادی به دنبال دبل در پیروزی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×