روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "غیبت چشمی و مرادمند در تمرین استقلال/آبی‌ها فردا به سیرجان میروند" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

غیبت چشمی و مرادمند در تمرین استقلال/آبی‌ها فردا به سیرجان میروند

تمرین تیم فوتبال استقلال امروز با دو غایب برگزار شد.

تمرین تیم فوتبال استقلال امروز با دو غایب برگزار شد. به گزارش فرتاک ورزشی، شاگردان فرهاد مجیدی ظهر روز دوشنبه یک جلسه تمرینی را در مجموعه ورزشی آرارات برگزار کردند.پیش از شروع این جلسه تمرینی، بازیکنان در یک جلسه فنی شرکت کردند.گرم کردن، مرور یک تاکتیک حفظ توپ و فوتبال در زمین کوچک محور تمرین امروز آبی پوشان پایتخت بود.به جز حسین مرادمند و روزبه چشمی که به دلیل سرماخوردگی در تمرین شرکت نکردند، سایر بازیکنان در این جلسه تمرینی حضور داشتند.کاروان استقلال ساعت ۱۶ فردا با یک پرواز اختصاصی عازم سیرجان خواهد شد تا روز چهارشنبه به مصاف گل گهر این شهر برود.آبی پوشان قرار است فردا ظهر آخرین تمرین خود را قبل از پرواز انجام دهند و سپس پس از صرف ناهار راهی فرودگاه شوند.کاروان استقلال بلافاصله بعد از انجام بازی برابر گل گهر سیرجان به تهران باز خواهد گشت.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " غیبت چشمی و مرادمند در تمرین استقلال/آبی‌ها فردا به سیرجان میروند از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×