روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "رفتارهای عجیب در پرسپولیس و استقلال/ یعنی همه باید فیکس باشند؟" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رفتارهای عجیب در پرسپولیس و استقلال/ یعنی همه باید فیکس باشند؟

از قرار معلوم پرسپولیس و استقلال باید در هر بازی با 25 بازیکن فیکس به میدان بروند تا به این حضرات نازک نارنجی بر نخورد؛ کسانی که انگار از فوتبال حرفه ای فقط پول درشت گرفتن را یاد گرفته اند!

از قرار معلوم پرسپولیس و استقلال باید در هر بازی با 25 بازیکن فیکس به میدان بروند تا به این حضرات نازک نارنجی بر نخورد؛ کسانی که انگار از فوتبال حرفه ای فقط پول درشت گرفتن را یاد گرفته اند! به گزارش فرتاک ورزشی، اخباری که در مورد بدقلقی کردن بابک مرادی در استقلال به گوش می رسید تایید شده و حالا رسانه ها رسما خبر داده اند این بازیکن از سوی فرهاد مجیدی در اختیار باشگاه قرار گرفته است. مرادی که قابلیت بازی در پست دفاع و بال چپ را دارد، امسال عمدتا روی نیمکت بوده و فرصت حضور در زمین به او نرسیده است. به همین دلیل هم این بازیکن در جلسه تمرینی بعد از بازی با نساجی از دستور کادرفنی برای تمرین کامل سرپیچی کرده و بعد هم گفته اگر باشگاه به او احتیاج ندارد، نامه عدم نیاز بدهد. نهایتا هم کار رسیده به این جا که فرهاد مجیدی موقتا او را کنار گذاشته است.پیش از این هم در پرسپولیس ماجرای رفت و برگشت علیرضا ابراهیمی را داشتیم. مدافع پیشین گل گهر که ابتدای فصل به جمع سرخپوشان پیوسته، فعلا موفق به تثبیت جایگاه خودش در ترکیب اصلی نشده است. او بعد از تنها دو بازی در اعتراض به این روند از حضور در تمرین تیم خودداری کرد، هرچند بعد از پادرمیانی هایی که صورت گرفت، او به تمرینات بازگشت. در همین تیم پرسپولیس اما علیرضا دهقانی نتوانست نیمکت نشینی را تاب بیاورد و رسما جدا شد!توجه داشته باشید همه این مسایل در بزرگترین تیم های ایران رخ می دهد؛ آن هم در شرایطی که فقط چند هفته از آغاز مسابقات گذشته و هنوز به هفته ششم هم نرسیده ایم. این تیم ها آنقدر بزرگ هستند که بازیکن اگر سی هفته هم روی نیمکت آنها نشست نباید جیک بزند، اما حالا می بینینم حتی فوتبالیست های نه چندان سرشناس هم صرفا با چند بازی نیمکت نشینی پشت چشم نازک می کنند. از قرار معلوم پرسپولیس و استقلال باید در هر بازی با 25 بازیکن فیکس به میدان بروند تا به این حضرات نازک نارنجی بر نخورد؛ کسانی که انگار از فوتبال حرفه ای فقط پول درشت گرفتن را یاد گرفته اند!برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رفتارهای عجیب در پرسپولیس و استقلال/ یعنی همه باید فیکس باشند؟ از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×