روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "آرزوی بازیکن استقلال برای حضور در پرسپولیس!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آرزوی بازیکن استقلال برای حضور در پرسپولیس!

برخی بازیکنان استقلال از شرایطی که در این تیم دارند راضی نیستند.

برخی بازیکنان استقلال از شرایطی که در این تیم دارند راضی نیستند. به گزارش فرتاک ورزشی، شنیده می شود بازیکن استقلال در گفتگویی اظهار امیدواری کرده در نیم فصل به یحیی گل محمدی که مربی مورد علاقه اش است، بپیوندد.ظاهرا بازیکنی که خواهان جدایی از جمع آبی پوشان است، چندان از سوی فرهاد مجیدی در ترکیب تیمش مورد استفاده قرار نمی گیرد. با آدرس هایی که برخی رسانه ها از این بازیکن جدایی طلب می دهند، به نظر می رسد رشید مظاهری که در ذوب آهن شاگرد یحیی گل محمدی بود را باید سوژه اصلی این خبر بدانیم.رشید مظاهری این فصل تنها مقابل ذوب آهن در ترکیب استقلال بود که آن هم با مصدومیت سید حسین حسینی و خروج او از میدان رقم خورد. حالا با توجه به درخشش علیرضا رضایی مقابل نساجی، به نظر می رسد رشید مظاهری انتظار دارد در صورت تداوم نیمکت نشینی، نیم فصل بدون مشکل از استقلال جدا شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آرزوی بازیکن استقلال برای حضور در پرسپولیس! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×