روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "گل‌گهر با مهاجم گابنی مقابل یاران فرهاد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گل‌گهر با مهاجم گابنی مقابل یاران فرهاد

اریک بایناما مهاجم گابنی گل گهر در دیدار مقابل استقلال در دسترس امیر قلعه نویی خواهد بود.

اریک بایناما مهاجم گابنی گل گهر در دیدار مقابل استقلال در دسترس امیر قلعه نویی خواهد بود. به گزارش فرتاک ورزشی، سرانجام و پس از برخی کشمکش ها با توجه به ارسال مدارک حضور اریک بایناما در چهار بازی تیم ملی فوتبال گابن در سال گذشته میلادی، مجوز این مهاجم جوان صادر شده و او برای بازی مقابل استقلال در دسترس امیر قلعه نویی خواهد بود.گل گهر که یونس شاکری را به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی از دست داده برای پست مهاجم انتخابی جز بایناما ندارد. به غیر از او مرتضی تبریزی نیز توانایی بازی در این پست را دارد، اگرچه او در تیم گل گهر به عنوان بازیکن پشت مهاجم مورد استفاده قرار گرفته است.امیر قلعه نویی امیدوار است مشکل گل زنی تیمش با حضور این بازیکن گابنی حل و فصل بشود. بازیکنی که در تمرینات نمایش خوبی از خود نشان داده است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گل‌گهر با مهاجم گابنی مقابل یاران فرهاد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×