روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "آخرین وضعیت دو بازیکن استقلال برای دیدار با گل گهر" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آخرین وضعیت دو بازیکن استقلال برای دیدار با گل گهر

مدافع تیم فوتبال استقلال به دیدار با گل گهر سیرجان نمی رسد.

مدافع تیم فوتبال استقلال به دیدار با گل گهر سیرجان نمی رسد. به گزارش فرتاک ورزشی، حسین مرادمند و روزبه چشمی که به دلیل سرماخوردگی در تمرین روز گذشته حضور نداشتند شرایط جسمانی چندان مطلوبی در آستانه سفر آبی پوشان به سیرجان ندارند.البته وضعیت جسمی روزبه چشمی بهتر از مرادمند است هر چند احتمالا این بازیکن هم در بازی فردا حضور نخواهد داشت اما در خصوص سفر چشمی به سیرجان مجیدی تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد.تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 14 آغاز می شود و آبی پوشان ساعت 17 تهران را به مقصد سیرجان ترک خواهند کرد.دیدار تیم های استقلال و گل گهر سیرجان فردا در سیرجان برگزار می شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آخرین وضعیت دو بازیکن استقلال برای دیدار با گل گهر از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×