روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "مجیدی: استقلال برای 3 امتیاز به میدان می رود" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجیدی: استقلال برای 3 امتیاز به میدان می رود

سرمربی استقلال گفت: بازی دشواری مقابل گل گهر داریم اما ما برای کسب 3 امتیاز به میدان می رویم.

سرمربی استقلال گفت: بازی دشواری مقابل گل گهر داریم اما ما برای کسب 3 امتیاز به میدان می رویم. به گزارش فرتاک ورزشی، با توجه به تاخیر در ورود تیم فوتبال استقلال به سیرجان و برگزار نشدن نشست خبری پیش از این بازی، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در گفت وگو با سایت رسمی این باشگاه، گفت: درباره بازی فردا باید بگویم که تیم گل گهر تیم بسیار خوبی است و بازیکنان بسیار خوبی را در اختیار دارد ولی ما برای کسب سه امتیاز به میدان خواهیم رفت. ما می دانیم که بازی بسیار دشواری در پیش داریم.وی افزود: محمد حسین مرادمند و روزبه چشمی به دلیل سرماخوردگی در این بازی غایب هستند ضمن اینکه سبحان خاقانی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کتف ما را در این بازی همراهی نخواهد کرد. سرمربی استقلال در خصوص غیبتش در نشست خبری پیش از بازی هم گفت: به دلیل تاخیر در ورود به سیرجان، متأسفانه نتوانستیم در نشست حاضر شویم و از این بابت از اهالی رسانه به خصوص خبرنگاران سیرجانی عذرخواهی می کنم و ان شاءالله در نشست خبری پس از مصاف با گل گهر در خدمت این عزیزان خواهم بود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجیدی: استقلال برای 3 امتیاز به میدان می رود از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×