روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "متفاوت ترین گل گهرِ استقلالی مقابل استقلال" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

متفاوت ترین گل گهرِ استقلالی مقابل استقلال

غیبت چند استقلالی تیم گل گهر در بازی امروز مقابل استقلال یکی از سوژه های جالب این تقابل است.

غیبت چند استقلالی تیم گل گهر در بازی امروز مقابل استقلال یکی از سوژه های جالب این تقابل است. به گزارش فرتاک ورزشی، در یکی از حساس ترین بازی های هفته ششم رقابتهای لیگ برتر، دو تیم استقلال و گل گهر که به نظر می رسد از تیم های مدعی این فصل از رقابتهای لیگ برتر باشند در سیرجان به مصاف هم می روند. این بازی در حالی برگزار می شود که گل گهر بیشترین تعداد از بازیکنان و مربیان استقلالی را در اختیار دارد.شاخص ترین چهره استقلالی گل گهر که البته مقابل استقلال غیبت دارد، امیر قلعه نویی سرمربی کهنه کار این تیم است. قلعه نویی که همچنان در حال گذراندن محرومیت ۳ ماه خود است و آبی پوشان سیرجان را از روی سکوها هدایت می کند، مهم ترین چهره استقلالی گل گهری هاست. هرچند قلعه نویی در سالهای اخیر نتایج خوبی مقابل استقلال و فرهاد مجیدی نگرفته است، اما نمی توان از کنار حضور این چهره در تیمی که قرار است با استقلال دیدار کند به راحتی عبور کرد.محسن فروزان یکی دیگر از چهره شاخص تیم گل گهر است که البته با تصمیم قلعه نویی این دروازه بان بازی با استقلال را از دست داد. از دیگر چهره های استقلالی گل گهر می توان به میلاد زکی پور، مرتضی تبریزی، بهنام برزای، آرمین سهرابیان و فرشید باقری اشاره کرد.در بین این بازیکنان مرتضی تبریزی با نظر قلعه نویی از لیست گل گهر کنار گذاشته شد تا از بین این تعداد استقلالی سابق، فروزان و تبریزی غایبان اسم و رسم دار گل گهر باشند.دیدار تیم های استقلال و گل گهر از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۳ آذر در ورزشگاه اختصاصی گل گهر در سیرجان برگزار می شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " متفاوت ترین گل گهرِ استقلالی مقابل استقلال از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×