روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "تیکدری: هر ۲ تیم آمده بودند که بازنده نباشند/ داور صحنه‌های ۵۰-۵۰ را به نفع استقلال سوت زد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تیکدری: هر ۲ تیم آمده بودند که بازنده نباشند/ داور صحنه‌های ۵۰-۵۰ را به نفع استقلال سوت زد

مدافع تیم فوتبال گل گهر اعتقاد دارد داور دیدار تیمش مقابل استقلال صحنه های ۵۰-۵۰ را به سود تیم میهمان سوت زده است.

مدافع تیم فوتبال گل گهر اعتقاد دارد داور دیدار تیمش مقابل استقلال صحنه های ۵۰-۵۰ را به سود تیم میهمان سوت زده است. به گزارش فرتاک ورزشی، مهدی تیکدری پس از تساوی گل گهر و استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک امتیاز به درد هیچکدام از تیم ها نخورد و برعکس اینکه فکر می کردیم بازی خوبی می شود، اما کم کارترین بازیکنان دو تیم دروازه بان ها بودند و دو تیم آمده بودند که بازنده نباشند. ما برای بازی های آینده تلاش مان را بیشتر می کنیم تا سه امتیاز را بگیریم. امسال از گل گهر انتظارها زیاد است و بازیکنان ما پتانسیل بالایی دارند و همین که مقابل استقلال بازنده نبودیم خوب بود.وی درباره اینکه حساسیت های این بازی باعث شد بازیکنان با استرس بازی کنند، تصریح کرد: استقلال با سایر تیم ها فرقی نمی کند، امسال در لیگ خیلی از تیم ها امتیاز از دست دادند و غیر از ما پرسپولیس، سپاهان هم امتیاز از دست دادند و ما هم سعی می کنیم از هفته های آینده 3 امتیاز کسب کنیم.بازیکن تیم فوتبال گل گهر در خصوص داوری گفت: فکر نمی کنم داوری بد بود ولی صحنه های 50-50 را به نفع استقلال زد.تیکدری در پاسخ به این سؤال که گل گهر می تواند مدعی قهرمانی باشد، گفت: ما تمام تلاش مان را می کنیم و ان شاءالله بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تیکدری: هر ۲ تیم آمده بودند که بازنده نباشند/ داور صحنه‌های ۵۰-۵۰ را به نفع استقلال سوت زد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×