روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "مربی استقلال:یک نمونه از اتفاق امروز را در دنیا نشان بدهید دیگر مربیگری نمی‌کنم" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مربی استقلال:یک نمونه از اتفاق امروز را در دنیا نشان بدهید دیگر مربیگری نمی‌کنم

مربی تیم فوتبال استقلال گفت:اگر یک نمونه از این مسائل و اتفاقاتی که امروز رخ داد را در دنیا برای من بیاورید دیگر مربیگری نمی کنم.

مربی تیم فوتبال استقلال گفت:اگر یک نمونه از این مسائل و اتفاقاتی که امروز رخ داد را در دنیا برای من بیاورید دیگر مربیگری نمی کنم. به گزارش فرتاک ورزشی، صالح مصطفوی بعد از تساوی استقلال و گل گهر در خصوص اتفاقات قبل از مسابقه اظهار داشت: این موضوع جالب است، من نمی دانم بازیکن گل گهر مجوز داشته یا خیر ولی مطمئن هستم در هیچ کجای دنیا 2 ساعت قبل از بازی محرومیت 2 بازیکن را اعلام نمی کنند.وی افزود: اگر یک نمونه از این مسائل را برای من بیاورید دیگر مربیگری نمی کنم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مربی استقلال:یک نمونه از اتفاق امروز را در دنیا نشان بدهید دیگر مربیگری نمی‌کنم از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×