روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "این دو بازیکن چرا ناامیدکننده ظاهر شدند؟" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

این دو بازیکن چرا ناامیدکننده ظاهر شدند؟

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس و بازیکن فعلی استقلال که با سروصدا و حاشیه های زیادی فصل نقل و انتقالات را پشت سرگذاشتند در شش هفته ابتدایی لیگ برتر هنوز موفق به گلزنی نشده اند!

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس و بازیکن فعلی استقلال که با سروصدا و حاشیه های زیادی فصل نقل و انتقالات را پشت سرگذاشتند در شش هفته ابتدایی لیگ برتر هنوز موفق به گلزنی نشده اند! به گزارش فرتاک ورزشی، رقابت های هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران چهارشنبه گذشته با هشت دیدار برگزار شد تا آمار فردی بازیکنان و تیم ها دستخوش تغییر شود.با این حال برخی مهره های جنجالی نقل و انتقالات همچنان بدون کمترین اثرگذاری روی نتایج تیم های خود بازی می کنند تا دیگر خبری از آن همه هیاهو نباشد.شهریار مغانلو بازیکن فصل گذشته پرسپولیس که با حاشیه های فراوان راهی سپاهان اصفهان شد در پایان ششمین هفته رقابت های لیگ برتر باز هم برای زردپوشان در امر گلزنی ناموفق بود تا عزت اله پورقاز در نقش مدافع و محمدرضا حسینی به عنوان هافبک جور مهاجمان را بکشند و سه امتیاز به حساب سپاهان واریز کنند.مغانلو که با ارزش مالی شگفت انگیز در رسانه ها به سپاهان پیوسته است بدون تأثیرگذاری در چهار برد و یک تساوی این تیم برای دستیابی به گل تلاش می کند.اتفاقی مشابه برای امین قاسمی نژاد که با کری های فراوان از پدیده مشهد به استقلال تهران آمد اما هرگز نتوانست روزهای خوب خود را در جمع آبی پوشان پایتخت تکرار کند.قاسمی نژاد که بیشتر به عنوان هافبک تهاجمی از سوی فرهاد مجیدی به کار گرفته می شود در دقایق حضورش در ترکیب استقلال وضعیتی مشابه با مغانلو دارد تا بار دیگر ثابت شود جنجالی های نقل و انتقالات تابستانی فاصله زیادی با فرم ایده آل خود دارند.باید دید آنها می توانند در اداه رقابت های لیگ برتر بار دیگر خودنمایی کنند یا تغییر باشگاه هایشان روی عملکرد آنها نیز تأثیر منفی گذاشته است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " این دو بازیکن چرا ناامیدکننده ظاهر شدند؟ از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×