روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال به دنبال پیدا کردن راه دروازه حریفان" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال به دنبال پیدا کردن راه دروازه حریفان

دیدارهای استقلال در این فصل به طور متوسط تنها یک گل در هر بازی داشته است.

دیدارهای استقلال در این فصل به طور متوسط تنها یک گل در هر بازی داشته است. به گزارش فرتاک ورزشی، استقلال پس از تساوی بدون گل مقابل نساجی این نتیجه را در این هفته مقابل گل گهر تکرار کرد و دیدارهای این تیم برای دومین هفته پیاپی گلی نداشت. چنین آماری برای اولین بار در زمان سرمربیگری فرهاد مجیدی در استقلال اتفاق افتاد. آخرین باری که استقلال در ۲ بازی متوالی نه گلی زد نه گلی دریافت کرد به لیگ هجدهم بازمی گردد که در هفته های دوازدهم و سیزدهم برابر پدیده و ماشین سازی به تساوی بدون گل یافت.استقلال با این آمار کم گل ترین دیدارهای این فصل را دارد. چنین آماری برای این تیم تا پایان هفته ششم بی سابقه است. استقلال در دفاع غیرقابل نفوذ نشان داده ولی در حمله قدرت کافی را ندارد البته شاید اگر دو عنصر هجومی خارجی این تیم مقابل گل گهر شانس بازی پیدا می کردند ممکن بود آمار گل زده این تیم بهبود یابد.استقلالی که اجازه خودنمایی به حریف نمی دهداستقلال تاکنون فقط یک گل دریافت کرده است که بهترین آمار این تیم در تاریخ لیگ برتر تا این مقطع از فصل است و تنها دو تیم در ادوار لیگ برتر تا هفته ششم آمار بهتر از این تیم تا این مقطع از فصل داشته اند. آمار دفاعی استقلال نشان می دهد که این تیم به حریفان کمترین مجال حضور مقابل دروازه خود را می دهد. تنها ذوب آهن برابر این تیم امیدگل (امید گل، پارامتری است که ارزش واقعی موقعیت های گل یک تیم را در یک مسابقه مشخص کند. این که یک تیم تا چه اندازه موقعیت های گل با کیفیتی ایجاد کرده است.) بیشتر از یک داشته است. گل گهر که یکی از هجومی ترین تیم های لیگ است مقابل استقلال امید گل ۰.۰۴ داشت. حریفان استقلال به طور میانگین امید گل ۰.۴۹ در هر بازی داشتند که از این نظر فقط آلومینیوم اراک آماری بهتر از استقلال دارد.استقلال به دنبال پیدا کردن راه دروازه حریفاناستقلال در فصل نقل و انتقالات دو مهره هجومی تاثیرگذار ۲ دوره اخیر خود، شیخ دیاباته و مهدی قایدی را از دست داد و سعی کرد با جذب کوین یامگا و رودی ژستد این خلا را جبران کند. یامگا در حال حاضر با ۳ گل زده بهترین گلزن لیگ است ولی این تیم هنوز در خط حمله در حال آزمون و خطا کردن است. استقلال در شرایطی ۵ گل زده که فقط در یک دوره آمار بدتر از این داشته است. استقلال مشکلی در خلق موقعیت نداشته و به طور میانگین در هر مسابقه امید گل 1.4 به جای گذاشته است و از این نظرپس از سپاهان در رتبه دوم لیگ است اما این تیم در هر بازی ۰.۸ گل به ثمر رسانده و نتوانسته به خوبی از فرصت ها استفاده کند. استقلال با از دست دادن ۲ پنالتی، بدترین عملکرد را در این زمینه در این فصل داشته است و اگر این تیم این پنالتی ها را از دست نمی داد چنین آمار ضعیفی در خط حمله برای این تیم ثبت نمی شد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال به دنبال پیدا کردن راه دروازه حریفان از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×