روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "تصاویری از عتراض فرهاد مجیدی به داور" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تصاویری از عتراض فرهاد مجیدی به داور

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در صحنه ای به دلیل اعلام آفساید از سوی کمک داور در نیمه نخست دربی ۹۷ به این تصمیم اعتراض کرد.

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در صحنه ای به دلیل اعلام آفساید از سوی کمک داور در نیمه نخست دربی ۹۷ به این تصمیم اعتراض کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، در اواسط نیمه اول دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس، امیرحسین حسین زاده مهاجم استقلال در موقعیت تک به تک قرار گرفت، اما پیش از آن پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا رفت. این صحنه باعث اعتراض شدید فرهاد مجیدی شد. سرمربی استقلال در گفت وگو با موعود بنیادی فرد داور بازی گفت که اگر این صحنه آفساید باشد، سرمربیگری را کنار می گذارد!در زیر تصاویر اعتراض مجیدی به بنیادی فرد داور بازی را مشاهده می کنید:نیمه نخست دربی 97 با تساوی بدون گل به پایان رسید.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تصاویری از عتراض فرهاد مجیدی به داور از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×