روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "مرادمند به رکورد خودش رحم نکرد؛ راموس وطنی!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مرادمند به رکورد خودش رحم نکرد؛ راموس وطنی!

مدافع اصفهانی تیم فوتبال استقلال یک رکورد عجیب را به نام خود در پایان هفته چهاردهم لیگ بیست و یکم به ثبت رسانده است.

مدافع اصفهانی تیم فوتبال استقلال یک رکورد عجیب را به نام خود در پایان هفته چهاردهم لیگ بیست و یکم به ثبت رسانده است. به گزارش فرتاک ورزشی، در جریان دوئل استقلال و مس رفسنجان، یکی از تغییرات انجام شده در ترکیب آبی ها نسبت به مسابقه هفته گذشته مقابل آلومینیوم اراک، بازگشت محمدحسین مرادمند بود؛ بازیکنی که به دلیل محرومیت در اراک همراه آبی ها نبود و پریشب به جای عارف آقاسی در ترکیب اولیه استقلال حضور داشت.مرادمند که در سه ضلعی خط دفاعی استقلال در این فصل توانسته عملکرد نسبتاً خوبی را از خود به جای بگذارد، در مسابقه شنبه شب با یک اشتباه و بعد از آن انجام خطای پنالتی، مسبب گل اول مس رفسنجان شد. او یک رکورد عجیب و غریب در این فصل دارد.مدافع 28 ساله آبی ها در این فصل 11 بازی در ترکیب استقلال بوده است؛ او مقابل گل گهر سیرجان به واسطه مسائل فنی و با تصمیم فرهاد مجیدی نیمکت نشین بود و سپس دیدار با پیکان را به دلیل 4 اخطاره شدن از دست داد؛ مرادمند مجدداً از هفته دهم به ترکیب استقلال بازگشت اما سریال دریافت کارت زردهای او باعث شد تا بعد از سه بازی متوالی مقابل سپاهان، پدیده و فولاد، 3 اخطاره شده و در مصاف با آلومینیوم اراک غایب بود.نکته جالب این که مدافع اصفهانی استقلال دوشب پیش در دومین بازگشت از محرومیت، مجدداً مورد اعتماد فرهاد مجیدی قرار گرفت اما این بار هم او با ارتکاب خطای پنالتی از محمدحسین ترابیان اخطار گرفت تا شمار کارت زردهایش در این فصل به عدد 8 برسد؛ مرادمند در فصل گذشته در پیراهن استقلال و در لیگ نوزدهم در پیراهن پدیده در مجموع کل فصل 8 کارت زرد گرفته بود اما حالا پیش از رسیدن به نیم فصل این تعداد کارت زرد برای مدافع استقلال به ثبت رسیده است.او که این روزها با چالش خدمت سربازی مواجه شده و حواشی زیادی هم پیرامونش شکل گرفته و البته اسفندماه فعلاً دارای معافیت است، مشخص نیست در سال جدید چه اتفاقی برایش رخ خواهد داد. مرادمند در مجموع 990 دقیقه حضورش در ترکیب استقلال 8 کارت زرد گرفته تا میانگین هر 124 دقیقه کارت زرد به نام او به ثبت برسد.به نظر می رسد ادامه این رویه از سوی مدافع استقلال می تواند یک رکورد تاریخی را به نام او در فوتبال ایران به ثبت برساند و از مرادمند به عنوان خشن ترین یا به عبارت دیگر، پرکارت ترین بازیکن فوتبال شاغل در لیگ ایران یاد شود؛ باید دید در 16 بازی باقیمانده از این فصل فوتبال ایران، چه تعداد کارت زرد به شمار کارت های مرادمند افزوده خواهد شد و او در ادامه لیگ بیست و یکم چند نوبت دیگر مشمول محرومیت می شود. رکورد گرفتن کارت زرد در یک فصل لیگ برتر ایران، 13 کارت برای یک بازیکن است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مرادمند به رکورد خودش رحم نکرد؛ راموس وطنی! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×