روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "جنگ قعرنشین و صدرنشین | فرتاک ورزشی" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جنگ قعرنشین و صدرنشین | فرتاک ورزشی

تیم های استقلال ملاثانی و ملوان در هفته چهاردهم لیگ یک باید به مصاف یکدیگر بروند.

تیم های استقلال ملاثانی و ملوان در هفته چهاردهم لیگ یک باید به مصاف یکدیگر بروند. به گزارش فرتاک ورزشی، رقابتهای لیگ دسته یک به هفته چهاردهم خودش رسیده است و تیم های استقلال ملاثانی و ملوان باید به مصاف یکدیگر بروند.استقلال ملاثانی در ۱۳ بازی تنها دو برد داشته است و ۶ تساوی و ۵ شکست کسب کرده است تا این تیم شرایط بحرانی را پشت سر بگذارد، ابراهیم اشکش با تساوی هفته گذشته مقابل ماشین سازی و مشکلات مالی این تیم حالا کار سختی برابر ملوان دارد. ملوان که این فصل را رویایی آغاز کرده است و با اختلاف در صدر جدول قرار گرفته بود در هفته های اخیر پس از تساوی برابر سایپا فاصله خود را با سایر تیم ها از بین برد تا حالا ملوان برای حفظ جایگاه خود به ۳ امتیاز این بازی نیاز داشته باشد. این دیدار روز چهارشنبه ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی اهواز برگزارمی شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جنگ قعرنشین و صدرنشین | فرتاک ورزشی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×