روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "خطر بزرگ در کمین استقلال و فرهاد مجیدی" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خطر بزرگ در کمین استقلال و فرهاد مجیدی

استقلال بعد از ده سال در آستانه قهرمانی نیم فصل قرار دارد. شاید این صدرنشینی ارزشمند باشد اما استقلالی ها خاطرات تلخ و شیرینی از قهرمانی های نیم فصل دارند که باعث می شود خیلی زود به قهرمانی امیدوار نشوند.

استقلال بعد از ده سال در آستانه قهرمانی نیم فصل قرار دارد. شاید این صدرنشینی ارزشمند باشد اما استقلالی ها خاطرات تلخ و شیرینی از قهرمانی های نیم فصل دارند که باعث می شود خیلی زود به قهرمانی امیدوار نشوند. به گزارش فرتاک ورزشی، استقلال تنها به یک تساوی نیاز دارد تا قهرمان نیم فصل شود. اگر دو امتیازی که در بازی با گل گهر گرفتند نیز از آن ها کم شود، باز با یک برد قهرمانی آن ها در نیم فصل قطعی می شود. البته صدرنشینی در نیم فصل برای آبی های تهرانی فقط یک بار خوش یمن بوده و دو بار دیگر خاطرات تلخی بجا گذاشت.جامی که منصور خان به سلطان داداستقلال با ۲۷ امتیاز در لیگ چهارده تیمی دوره اول به قهرمانی نیم فصل رسیده بود و تا هفته پایانی هم شانس اول قهرمانی به حساب می آمد. اما در هفته پایانی تیم تحت هدایت منصور پورحیدری در انزلی به ملوان باخت و در طرف مقابل پرسپولیس با هدایت علی پروین فجرسپاسی را در تهران برد و قهرمان شد.قهرمانی با اقتدار قلعه نوییاستقلال در دوره پنجم لیگ برتر تنها با یک اختلاف امتیاز نسبت به پاس قهرمان شد. تیمی که در نیم فصل هم صدرنشین بود تا برای اولین و آخرین بار قهرمانی نیم فصل استقلال به قهرمانی در پایان فصل لیگ برتر تبدیل شود.این اولین قهرمانی قلعه نویی با استقلال بود که با اقتدار هم به دست آمد.مجیدی جام مظلومی را با خود برداستقلال در لیگ یازدهم با اقتدار قهرمان نیم فصل شد اما فرهاد مجیدی به عنوان کاپیتان، تیم را ترک کرد و پرویز مظلومی را تنها گذاشت. استقلال در پایان فصل جام را از دست داد و رکورد بردهای متوالی این تیم در دربی هم پایان یافت.***فرهاد مجیدی بارها اشاره کرده تا زمانی که وریا غفوری جام را بالای سر نبرد خیالش از قهرمانی راحت نمی شود. فرهاد روزهای تلخ و شیرینی با استقلال داشته و در اولین فصل حضور کاملش به عنوان سرمربی نمی خواهد مثل بزرگان استقلال داغ ببیند و جامی که در دستانش قراردارد را به دیگران دهد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خطر بزرگ در کمین استقلال و فرهاد مجیدی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×