روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "خبری قطعی درباره نقل و انتقالات استقلال" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خبری قطعی درباره نقل و انتقالات استقلال

از باشگاه استقلال خبر می رسد که هر چند فرهاد مجیدی دنبال خرید دو بازیکن خارجی و دو بازیکن داخلی است، اما در این بین خرید یک هافبک در زمستان قطعی شده است.

از باشگاه استقلال خبر می رسد که هر چند فرهاد مجیدی دنبال خرید دو بازیکن خارجی و دو بازیکن داخلی است، اما در این بین خرید یک هافبک در زمستان قطعی شده است. به گزارش فرتاک ورزشی، فرهاد مجیدی در نیم فصل باید از میان گزینه های داخلی و خارجی یک بازیکن برای استقلال در پست هافبک بازیساز انتخاب کند.استقلال تهران اگرچه در شروع فصل بازیکنان زیادی جذب کرد اما این تیم در پست هافبک بازیساز نتوانست بازیکنی جذب کند. این موضوعی است که به یک مشکل بزرگ در استقلال تبدیل شده و مهاجمان این تیم در طول نیم فصل خوب تغذیه نشده اند.به همین دلیل هم فرهاد مجیدی قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی یک هافبک بازیساز جذب کند و فرهاد مجیدی از میان گزینه های داخلی و خارجی مشغول بررسی گزینه های مختلف است.البته با توجه به اینکه تیم ها بازیکنان تاثیرگذار خود را از دست نمی دهند، احتمالا گزینه نهایی آبی ها یک بازیکن خارجی خواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خبری قطعی درباره نقل و انتقالات استقلال از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×