روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "۲+۶ امتیاز در جیب استقلال؟ / ۱۱روز سرنوشت‌ساز در انتظار آبی‌ها" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

۲+۶ امتیاز در جیب استقلال؟ / ۱۱روز سرنوشت‌ساز در انتظار آبی‌ها

۱۱روز آینده می تواند در تثبیت وضعیت آبی پوشان بسیار حیاتی باشد.

۱۱روز آینده می تواند در تثبیت وضعیت آبی پوشان بسیار حیاتی باشد. به گزارش فرتاک ورزشی، استقلال در آستانه قهرمانی نیم فصل لیگ بیست ویکم قرار گرفته است؛ موقعیتی که می تواند برای آنها نویدبخش و دلگرم کننده باشد. صد البته در پایان دور رفت به هیچ تیمی جام نمی دهند، اما قرار گرفتن آبی ها در چنین جایگاهی اعتماد به نفس آنها را برای مبارزه و رقابت تا پایان فصل افزایش خواهد داد. پیروزی برابر رقیب سرسختی مثل مس رفسنجان کاملا برای آبی ها حیاتی بود و به آنها کمک کرد، اما 11روز آینده هم می تواند یک بازه زمانی سرنوشت ساز برای استقلالی ها باشد. استقلال در این مدت 2 بازی مهمش در هفته های پانزدهم و شانزدهم لیگ برتر را برگزار خواهد کرد؛ دیدارهایی که حداقل روی کاغذ چندان دشوار نیستند. آبی ها ابتدا به مصاف نفت مسجدسلیمان می روند و بعد از آن در آغاز دور برگشت باید با هوادار روبه رو شوند. هر دو تیم هم اکنون بین 5 تیم آخر جدول رده بندی هستند و قاعدتا نباید بتوانند مشکل خیلی بزرگی برای استقلال به وجود بیاورند.اتفاق سرنوشت ساز دیگری که در این مقطع رخ خواهد داد، احتمالا صدور رأی کمیته استیناف در مورد پرونده جنجالی اریک باگناما بازیکن غیرمجاز گل گهر سیرجان است. همانطور که حتما می دانید، کمیته انضباطی گل گهر را به خاطر استفاده از این بازیکن در 3مسابقه 3 بر صفر بازنده کرده است و به همین دلیل 2تیم استقلال و سپاهان هم به ترتیب 2 و 3 امتیاز سود کرده اند. گل گهر به استیناف شکایت کرده و رایی که در این پرونده صادر خواهد شد می تواند تأثیر زیادی روی سرنوشت لیگ بگذارد. گویا قرار بود جلسه رسیدگی استیناف به تجدیدنظرخواهی گل گهر امروز (سه شنبه) برگزار شود که در این صورت رأی نهایی به زودی صادر خواهد شد. اگر استیناف نتایج 3 بر صفر را تأیید کند، 2امتیاز استقلال در حساب این تیم محفوظ خواهد ماند و کسب 6امتیاز دیگر برابر 2 تیم پایین جدولی هم حسابی وضعیت این تیم را در جدول تثبیت خواهد کرد. در غیراین صورت نقض حکم کمیته انضباطی از سوی استیناف 2امتیاز به استقلال ضرر می زند و شرایط جدول را کمی پیچیده تر و نزدیک تر می کند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ۲+۶ امتیاز در جیب استقلال؟ / ۱۱روز سرنوشت‌ساز در انتظار آبی‌ها از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×