روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "پنالتی نفت مقابل استقلال گرفته نشد؟" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پنالتی نفت مقابل استقلال گرفته نشد؟

کارشناس داوری فوتبال کشورمان به تشریح و بررسی قضاوت حمید حاج ملک در دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و استقلال پرداخت.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان به تشریح و بررسی قضاوت حمید حاج ملک در دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و استقلال پرداخت. به گزارش فرتاک ورزشی، درباره قضاوت حمید حاج ملک و کمک های او در دیدار نفت مسجدسلیمان - استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی دو نیمه متفاوت داشت، نیمه نخست درگیری ها کمتر بود و نیمه دوم بیشتر شد. داور در دقیقه 39 باید به سود نفت پنالتی می گرفت، هر چند تصاویر تلویزیونی خوب نبود. در این صحنه، کمک داور باید به داور وسط کمک می کرد. متأسفانه برای انتخاب و چینش داوران ملاک منطقی وجود ندارد.وی افزود: در دقیقه 3+45 شوت بازیکن استقلال از خط دروازه نفت رد شده بود، اما کمک داور گل را ندید. از مراکز استان ها تشکر می کنم که تصاویر را ضبط می کنند، ولی کیفیت ضبط مسابقات پایین است. بیشتر مسابقات با یک دوربین و با فاصله گرفته می شود. وقتی تصاویر خوب نباشد، نمی توان نظر قطعی داد. من هم مطمئن نیستم، ولی چیزی که دیدم این بود که توپ از خط رد شده بود. کارشناس داوری فوتبال کشورمان با بیان اینکه اخطارهای داده شده توسط داور درست بود، خاطرنشان کرد: حاج ملک داور خوبی است و چندین سال است در لیگ قضاوت می کند، ولی پس از مصدومیت دو سال پیش، ترس دویدن دارد. در دوهای سرعتی مشخص است که ترس دویدن دارد و من این موضوع را می فهمم. همین ترس باعث می شود اتوماتیک وار تمرکز داور گرفته شود.عسگری در پایان گفت: در دقیقه 87 خطایی روی یامگا اتفاق نیفتاد، ولی باز هم باید تأکید کنم بازی به خوبی به تصویر کشیده نشد.بیشتر بخوانیدبرای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پنالتی نفت مقابل استقلال گرفته نشد؟ از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×