روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "اعلام سیدبندی رسمی لیگ قهرمانان آسیا/حذف قطعی استقلال و پرسپولیس" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اعلام سیدبندی رسمی لیگ قهرمانان آسیا/حذف قطعی استقلال و پرسپولیس

کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی سیدبندی لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا را اعلام کرد که در این سیدبندی خبری از استقلال و پرسپولیس نیست.

کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی سیدبندی لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا را اعلام کرد که در این سیدبندی خبری از استقلال و پرسپولیس نیست. به گزارش فرتاک ورزشی، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز جمعه به صورت رسمی سیدبندی لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا را اعلام کرد که بر این اساس فولاد خوزستان در سید یک و سپاهان اصفهان در سید دوم این رقابت ها قرار گرفته اند.بر خلاف اخباری که از احتمال بازگشت پرسپولیس و استقلال به لیگ قهرمانان آسیا و احتمال تغییر رای AFC منتشر شده بود، در خبر سایت کنفدراسیون آسیا نامی از استقلال و پرسپولیس نیامده است تا حذف این دو تیم هم حالت رسمی به خود بگیرد.وزیر ورزش و جوانان ایران روز گذشته از شکایت به دادگاه عالی ورزش در پی حذف استقلال و پرسپولیس خبر داده بود اما به نظر می رسد اندک امیدهای باقیمانده برای بازگشت سرخابی ها به آسیا هم بی نتیجه مانده است.سیدبندی لیگ قهرمانان در غرب قاره آسیا به شرح زیر است:سید ۱السد قطرالدحیل قطرالهلال عربستانفولاد ایرانالجزیره اماراتسید ۲الفیصلی عربستانالشباب عربستانشباب الاهلی اماراتالریان قطرسپاهان ایرانسید ۳پاختاکور ازبکستانالوحدات اردنمومبایی سیتی هندوستاناستقلال تاجیکستانآهال ترکمنستانسید ۴نیروی هوایی عراقالغرافه قطرسه برنده مرحله پلی آفبازی های مرحله پلی آف هم به این ترتیب خواهد بود:التعاون عربستان - الجیش سوریهبنی یاس امارات - نسف قارشی ازبکستانالشارجه امارات - الزورا عراقبرای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اعلام سیدبندی رسمی لیگ قهرمانان آسیا/حذف قطعی استقلال و پرسپولیس از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×