روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "مشکل کنعانی زادگان برای تیم ملی حل شد/ بازیکن استقلال دعوت نمی‌شود" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مشکل کنعانی زادگان برای تیم ملی حل شد/ بازیکن استقلال دعوت نمی‌شود

آخرین خبر حکایت از این دارد که مشکل محمد حسین کنعانی زادگان حل شده و به اردوی تیم ملی برای بازی با عراق و امارات دعوت خواهد شد.

آخرین خبر حکایت از این دارد که مشکل محمد حسین کنعانی زادگان حل شده و به اردوی تیم ملی برای بازی با عراق و امارات دعوت خواهد شد. به گزارش فرتاک ورزشی، فدراسیون فوتبال برای باشگاه محمدحسین کنعانی زادگان نامه زده و بلیط پرواز از دوحه به تهران را برای او تهیه کرده است.بعد از پخش صوتی جنجالی منتسب به محمدحسین کنعانی زادگان در فضای مجازی اینطور گفته شد این بازیکن با حکم کمیته اخلاق از حضور در اردوی تیم ملی محروم خواهد شد. مدافع تیم ملی اعلام کرده که این صورت متعلق به او نیست و از سوی یکی تقلید شده است. قرار است این موضوع از سوی پلیس پیگیری و نتیجه نهایی به کمیته اخلاق اعلام شود. با توجه به ادعای محمد حسین کنعانی زادگان سرمربی تیم ملی فعلا مشکلی برای دعوت از این بازیکن به اردوی تیم ملی ندارد.اردوی آماده سازی تیم ملی به بهانه بازی با عراق و امارات ۴ بهمن در زمین شماره دو کمپ تیم های ملی آغاز خواهد شد. تیم ملی در صورت پیروزی در این دو دیدار صعود خود را به جام جهانی مسجل خواهد کرد. دیدار تیم ملی در برابر عراق و امارات روزهای ۷ و ۱۲ بهمن در استادیوم آزادی برگزار می شود.با دعوت از کنعانی زادگان، مرادمند بازیکن استقلال دیگر شانسی برای حضور در اردوی تیم ملی نخواهد داشت. پیش تر این طور شایعه شده بود مرادمند به اردوی تیم ملی دعوت می شود تا باز هم بتواند برای استقلال در لیگ برتر بازی کند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مشکل کنعانی زادگان برای تیم ملی حل شد/ بازیکن استقلال دعوت نمی‌شود از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×