روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "اقدام جالب باشگاه استقلال برای جدایی یک بازیکن/ قرارداد مرادی تمدید شد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اقدام جالب باشگاه استقلال برای جدایی یک بازیکن/ قرارداد مرادی تمدید شد

باشگاه استقلال قرارداد بابک مرادی را تمدید کرد.

باشگاه استقلال قرارداد بابک مرادی را تمدید کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، بابک مرادی چند روز پیش بعد از صحبت با فرهاد مجیدی برای بهبود شرایط فوتبالش و اینکه بتواند بازی کند تصمیم به جدایی از جمع آبی پوشان را گرفت.این بازیکن یکی دو جلسه با مسئولان باشگاه استقلال برگزار کرد اما مسئولان این باشگاه راهکاری مناسبی را برای حفظ این بازیکن در فصول آینده در نظر گرفتند. طبق هماهنگی های صورت گرفته باشگاه استقلال قرارداد مرادی را 2 فصل دیگر تمدید کرد تا این بازیکن پیش از جدایی و پیوستن به تیم دیگری به استقلال متعهد شود.به این ترتیب مرادی به صورت قرضی راهی تیم فوتبال هوادار تهران خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اقدام جالب باشگاه استقلال برای جدایی یک بازیکن/ قرارداد مرادی تمدید شد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×