روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "پشت پرده صدرنشینی استقلال/ تعویض‌های طلایی مجیدی جواب داد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پشت پرده صدرنشینی استقلال/ تعویض‌های طلایی مجیدی جواب داد

تیم استقلال در حالی با یک گل شهرخودرو را شکست داد که بازیکنان تعویضی این تیم اصلی ترین نقش را در زدن این گل داشتند.

تیم استقلال در حالی با یک گل شهرخودرو را شکست داد که بازیکنان تعویضی این تیم اصلی ترین نقش را در زدن این گل داشتند. به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال استقلال در هفته بیست و پنجم لیگ برتر موفق شد با یک گل میهمانش شهرخودرو را شکست دهد که می توان این نتیجه را مهم ترین یا یکی از مهم ترین پیروزی های این فصل آبی پوشان دانست.شاگردان مجیدی در حالی در این بازی پیروز شدند که این اتفاق را به سختی و با گلی دیرهنگام رقم زدند تا یکی از دشوار ترین پیروزی های این فصل خود را مقابل تیم قعرنشین شهرخودرو تجربه کنند.آبی پوشان علیرغم اینکه از ابتدای نیمه دوم با میل تهاجمی زیادی در زمین حضور یافتند و بارها به دروازه میهمان شأن نزدیک شدند، اما همواره دست خالی باز می گشتند تا در شبی که برای افزایش فاصله امتیازی شأن با تیم دوم نیاز مبرم به امتیازات کامل این بازی خانگی داشتند، کار برای شأن دشوار تر شود.آبی پوشان در حالی در دقیقه ۸۸ به تک گل خود در این بازی رسیدند که ۴ بازیکن تعویضی آنها روی این گل نقش مهمی داشتند. حرکت از زبیر نیک نفس آغاز شد پاس وی ابوالفضل جلالی را از سمت چپ به حرکت واداشت. جلالی توپ را بلند روی دروازه شهرخودرو ارسال می کند. ضربه سر اول را ژستد می زند و حسین زاده همان توپ را با حرکتی آکروباتیک به دیرک دروازه می کوبد و در برگشت این آرمان رمضانی است که دروازه شهرخودرو باز می کند.روی این گل زبیر نیک نفس، ابوالفضل جلالی، امیر حسین حسین زاده تأثیر داشتند و آرمان رمضانی هم بازیکنی بود که دروازه را باز کرد تا ۴ بازیکن تعویضی استقلال اصلی ترین نقش را روی این گل و شکل گیری یکی از مهم ترین پیروزی های این فصل داشته باشند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پشت پرده صدرنشینی استقلال/ تعویض‌های طلایی مجیدی جواب داد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×