روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "اختصاصی/اهواز برای استقلال ملاثانی زمین دارد برای استقلال خوزستان نه!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اختصاصی/اهواز برای استقلال ملاثانی زمین دارد برای استقلال خوزستان نه!

در اتفاقی عجیب تیم استقلال خوزستان به دلیل نبود زمین مسابقه راهی خرم آباد شده است اما استقلال ملاثانی در اهواز از رقبایش میزبانی می کند.

در اتفاقی عجیب تیم استقلال خوزستان به دلیل نبود زمین مسابقه راهی خرم آباد شده است اما استقلال ملاثانی در اهواز از رقبایش میزبانی می کند. به گزارش فرتاک ورزشی، دراتفاقی عجیب در حالی که چند هفته بیشتر تا پایان فصل نمانده است تیم فوتبال استقلال خوزستان به دلیل مشکل زمین به خارج از استان مهاجرت کرده است اما در آنسو تیم استقلال ملاثانی به راحتی در خانه و در استادیوم فولاد نوین از رقبای خودش میزبانی می کند تا شائبه هایی برای اهالی فوتبال ایجاد شود.حالا در ابتدای امر بهتر است مدیران ورزش خوزستان توضیح دهند که چه طور زمین برای استقلال ملاثانی موجود است اما برای استقلال خوزستانی خیر.هر چند مدیران باشگاه استقلال خوزستان هم باید در این باره توضیح دهند که چه طور موفق نشدند در خانه از رقبا میزبانی کنند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اختصاصی/اهواز برای استقلال ملاثانی زمین دارد برای استقلال خوزستان نه! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×