روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "ناجی استقلال انتخاب اول مجیدی در دیدار سرنوشت ساز" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ناجی استقلال انتخاب اول مجیدی در دیدار سرنوشت ساز

آرمان رمضانی مهاجم گلزن استقلالی ها در مسابقه قبلی مقابل شهرخودرو به عنوان یار تعویضی به زمین رفت و توانست گل برتری تیمش را در دقایق پایانی بزند تا شادی را به اردوی تیمش بیاورد.

آرمان رمضانی مهاجم گلزن استقلالی ها در مسابقه قبلی مقابل شهرخودرو به عنوان یار تعویضی به زمین رفت و توانست گل برتری تیمش را در دقایق پایانی بزند تا شادی را به اردوی تیمش بیاورد. به گزارش فرتاک ورزشی، آرمان رمضانی که هرزمان در ترکیب استقلال به میدان رفته، عملکرد خوبی داشته مقابل شهرخودرو هم خودش را با گلی که زد نشان داد. با توجه به اینکه رودی ژستد با دریافت چهارمین کارت زرد در این فصل، از بازی آینده با فولاد محروم شده، حالا فرهاد مجیدی باید مهاجم تیمش را برای بازی روز شنبه از بین آرمان رمضانی و ارسلان مطهری انتخاب کند.در این شرایط به نظر می رسد با توجه به آمادگی بالای رمضانی در تمرینات و گلزنی او در بازی با شهرخودرو او مهاجم نوک آبی پوشان در جدال حساس با فولاد خوزستان باشد.رمضانی در تمرینات استقلال نیز با انگیزه زیادی ظاهر می شود و قطعا در صورت حضور ثابت در ترکیب استقلال برای گلزنی دوباره و نشان دادن بیشتر توانایی های فنی خود تلاش خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ناجی استقلال انتخاب اول مجیدی در دیدار سرنوشت ساز از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×