روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "محمد رنجبر؛ اسطوره تکرار نشدنی فوتبال ایران" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محمد رنجبر؛ اسطوره تکرار نشدنی فوتبال ایران

برنامه این هفته برگی از شاخسار ادب اختصاص دارد به محمد رنجبر(رئیس)؛ بازیکن، کاپیتان و سرمربی اسبق تیم های پاس، استقلال و تیم ملی فوتبال ایران که تمامی افتخارات ورزشی در دوران بازیکنی تا مربیگری را در کارنامه خود دارد

برگی از شاخسار ادب | محمد رنجبر؛ بازیکن، کاپیتان و سرمربی اسبق تیم های پاس، استقلال و تیم ملی فوتبال ایران ملقب به رئیس دی ماه ۱۳۳۱ در کرمانشاه به دنیا آمد، وی فوتبال را از تیم جوانان کرمانشاه آغاز کرد و برای ادامه فعالیتش به شاهین کرمانشاه پیوست و پس از درخشش در این تیم مورد توجه تیم تاج قرار گرفت و راهی تهران شد تا طعم حضور در یکی از پرافتخارترین باشگاه های فوتبال ایران را بچشد. ⭕️ با مدیریت رنجبر بر تیم ملی بزرگسالان طی سالهای ۷۹ تا ۸۱ دوران آرام و بی حاشیه ای سپری شد و با وجود اختلاف سنی اش با بازیکنان تیم موفق شد رابطه دوستانه ای با آنها برقرار کند، در آن دوران هنوز تکنیک تکل در ایران به عنوان تکنیک دفاعی شناخته نشده بود که با پیگیری تصاویر فوتبال اروپا و تمرین این تکنیک در ابتدا بر روی تشک کشتی و پس از آن بر روی چمن این تکنیک را ارائه کرد. حجم ویدیو: ۱۴.۷۰M مدت زمان ویدیو: ۰۰:۱۱:۴۸دانلود ویدیو

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محمد رنجبر؛ اسطوره تکرار نشدنی فوتبال ایران از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×