روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "هافبک سابق استقلال، سرمربی بارسلونا شد!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هافبک سابق استقلال، سرمربی بارسلونا شد!

هافبک سابق استقلال و تیم ملی، سرمربیگری دو رده سنی پایه در آکادمی بارسلونا را برعهده گرفت.

هافبک سابق استقلال و تیم ملی، سرمربیگری دو رده سنی پایه در آکادمی بارسلونا را برعهده گرفت. به گزارش فرتاک ورزشی، داریوش یزدانی که چند سالی است در آمریکا زندگی می کند و در عرصه مربیگری فعالیت دارد، چند روزی است به آکادمی باشگاه بارسلونا پیوسته و فعالیتش را آغاز کرده است.یزدانی با سمت کوردیناتور (هماهنگ کننده) به آکادمی بارسلونا پیوسته و قرار است در قالب این سمت بر عملکرد مربیان گروه سنی 11 تا 15 سال پسران و 11 تا 19 سال دختران بارسلونا نظارت کند.او همچنین به عنوان سرمربی در دو تیم 17 ساله ها و 19 ساله های بارسلونا فعالیت خواهد کرد.یزدانی در این خصوص گفت: «سمت کوردیناتور در فوتبال ایران تعریف نشده اما وظیفه من این است که بر عملکرد مربیان در گروه های سنی مختلف در آکادمی بارسلونا نظارت کنم و همه مسائل را برعهده بگیرم.»او ادامه داد: «علاوه بر این موضوع در تیم های 17 ساله و 19 ساله های بارسلونا نیز سرمربی خواهم بود و شک نکنید از این تیم ها در آینده بازیکنان متعددی به تیم بزرگسالان بارسلونا و فوتبال اروپا معرفی خواهند شد.»یزدانی صحبت های خود را اینگونه به پایان برد: «حضور در آکادمی بارسلونا آخرین گام فراگیری من در مربیگری در عرصه تیم های پایه است. قطعا در آینده به تیم های بزرگسالان خواهم رفت تا انشاالله به هدف خودم که سرمربیگری باشگاه استقلال و تیم ملی است، برسم»!برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هافبک سابق استقلال، سرمربی بارسلونا شد! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×