روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "۴ + ۳ علیه پرسپولیس!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

۴ + ۳ علیه پرسپولیس!

7 ستاره سرخابی سابق در سپاهان مقابل پرسپولیس هستند.

7 ستاره سرخابی سابق در سپاهان مقابل پرسپولیس هستند. به گزارش فرتاک ورزشی، پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر میزبان سپاهان است که این بازی به دلیل محرومیت سرخپوشان از میزبانی در سیرجان برگزار می شود. اما شاگردان محرم نویدکیا درحالی به مصاف شاگردان گل محمدی می روند که اکثرا یا سابقه بازی در استقلال را دارند یا پرسپولیس که این مسابقه، جدال سرخابی های سابق با قرمزپوشان پایتخت خواهد بود. محمد رشید مظاهری، امید نورافکن، مسعود ریگی و سجاد شهباز زاده بازیکنانی هستند که سابقه حضور در استقلال را دارند و شهریار مغانلو، سروش رفیعی و فرشاد احمدزاده نیز سابقه بازی در پرسپولیس که باید دید زردپوشان اصفهانی با این همه نفرات سرخابی چه نتیجه ای را کسب می کند. نتیجه ای که هم در کسب قهرمانی تاثیر دارد و هم رتبه دومی.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ۴ + ۳ علیه پرسپولیس! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×