روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره های ۹۸ میزبان ایوب اصغرخانی/ عزیزی و دین محمدی در آزادی پا به توپ شدند" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ستاره های ۹۸ میزبان ایوب اصغرخانی/ عزیزی و دین محمدی در آزادی پا به توپ شدند

پیشکسوتان سابق تیم ملی و سرخابی ها در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند.

پیشکسوتان سابق تیم ملی و سرخابی ها در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند. به گزارش فرتاک ورزشی، روز گذشته تعدای از بازیکنان تیم دهه ۹۸ فرانسه و ستاره های سابق پرسپولیس و استقلال از جمله ؛ خداداد عزیزی، سیروس دین محمدی، علیرضا اکبرپور، رسول خطیبی، اسماعیل هلالی، اشپیتیم آرفی، امین حاج محمدی، احمد تقوی و چند نفر دیگر پیشکسوتان در ورزشگاه شماره سه آزادی به مصاف تیم استقلال ۹۰ رفتند و دوستانه ای را انجام دادند. این بازی با تساوی پر گل چهار بر چهار به پایان رسید که مثل همیشه خداداد عزیزی و سیروس دین محمدی مسابقه را بسیار جدی گرفته بودند! برای تیم ۹۸، خداداد عزیزی( ۲ گل ) سیروس دین محمدی و اشپیتیم آرفی گلزنی کردند و گل های استقلال ۹۰ را هم، محمد رضا ادیب سردرودی ( ۲گل) مهیار مصطفوی و آرمین معدن پور به ثمر رساندند. هدایت تیم استقلال ۹۰ را ایوب اصغرخانی هافبک سابق استقلال برعهده دارد که سالهاست در فوتبال پایه تهران فعالیت می کند و بازیکنان بزرگی را هم به تیم های باشگاهی و ملی تحویل داده است. البته رضا پورمحمد نیز در استقلال به عنوان مربی فعالیت می کند که سابقه کار در تیم های پایه استقلال تهران را نیز در کارنامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ستاره های ۹۸ میزبان ایوب اصغرخانی/ عزیزی و دین محمدی در آزادی پا به توپ شدند از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×