روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "مالکیت باشگاه استقلال ملاثانی تغییر کرد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مالکیت باشگاه استقلال ملاثانی تغییر کرد

با صدور حکمی در دادگاه شیراز، مالک باشگاه استقلال ملاثانی مشخص شد.

با صدور حکمی در دادگاه شیراز، مالک باشگاه استقلال ملاثانی مشخص شد. به گزارش فرتاک ورزشی، پس از مشکلات مالکیتی باشگاه استقلال ملاثانی در اول فصل و کش مکش افراد مختلف مبنی بر مالکیت باشگاه استقلال ملاثانی، در نهایت تصمیم بر این گرفته شد تا تیم در اختیار هیات فوتبال استان خوزستان قرار گیرد و ابراهیم اشکش نیز هزینه های باشگاه را پرداخت و مدیریت کند.پس از این تصمیم، افراد مختلف شروع به اقدام قضائی بابت گرفتن تیم استقلال ملاثانی کردند و در نهایت مالکیت این باشگاه، به مهدی علیزاده واگذار شده است. طبق شکایت مهدی علیزاده با وکالت ناصر محزون از باشگاه استقلال ملاثانی در دادگاه شیراز، در نهایت حکم مالکیت باشگاه استقلال ملاثانی به علیزاده داده شد و وی از هم اکنون مالک این باشگاه می باشد.طبق صحبتی که خبرنگار ما با ابراهیم اشکش داشت، وی این موضوع را تایید کرد و عنوان داشت که علیزاده، می بایست هزینه های جاری باشگاه و همچنین صعود این تیم به لیگ یک و هزینه های گذشته ای که او انجام داده است را پرداخت کند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مالکیت باشگاه استقلال ملاثانی تغییر کرد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×