روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "تجمع هواداران اهوازی مقابل هتل استقلال قبل از عزیمت به ورزشگاه" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تجمع هواداران اهوازی مقابل هتل استقلال قبل از عزیمت به ورزشگاه

هواداران تیم فوتبال استقلال امروز عصر مقابل هتل و اتوبوس این تیم تجمع کردند تا قبل از عزیمت آبی ها به ورزشگاه با بازیکنان دیدار کنند.

هواداران تیم فوتبال استقلال امروز عصر مقابل هتل و اتوبوس این تیم تجمع کردند تا قبل از عزیمت آبی ها به ورزشگاه با بازیکنان دیدار کنند. به گزارش فرتاک ورزشی، هواداران امروز عصر مقابل هتل استقلال تجمع کردند تا قبل از عزیمت تیم به ورزشگاه شهدای فولاد اهواز با بازیکنان و مربیان تیم دیداری هرچند کوتاه داشته باشند و تیم را هم تشویق کنند. استقلال ساعت 19:45 امروز در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف تیم فولاد خوزستان می رود. این مسابقه بدون حضور تماشاگران برگزار می شود. برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تجمع هواداران اهوازی مقابل هتل استقلال قبل از عزیمت به ورزشگاه از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×