روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "قرارداد علی هلیچی با استقلال خوزستان تمدید شد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قرارداد علی هلیچی با استقلال خوزستان تمدید شد

علی هلیچی، مدافع فصل گذشته تیم استقلال خوزستان قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

علی هلیچی، مدافع فصل گذشته تیم استقلال خوزستان قراردادش را با این تیم تمدید کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، مدافع فصل گذشته تیم استقلال خوزستان قراردادش را با این تیم تمدید کرد و در این تیم ماندگار شد.علی هلیچی امروز با حضور در دفتر تیم استقلال خوزستان و مذاکره با مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال خوزستان برای تمدید قراردادش با این تیم خوزستانی به توافق رسید.علی هلیچی در ۱۵ مهر ۱۳۷۴ در اهواز متولد شد و بازی در تیم های مختلف از جمله صنعت نفت آبادان و سپاهان اصفهان را در کارنامه ورزشی خود دارد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قرارداد علی هلیچی با استقلال خوزستان تمدید شد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×