روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره های سپاهان در جمع سرخابی ها/ از رفاقت تا رقابت" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ستاره های سپاهان در جمع سرخابی ها/ از رفاقت تا رقابت

در نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس سروش رفیعی و استقلال سجاد شهباززاده را از سپاهان به خدمت گرفتند

در نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس سروش رفیعی و استقلال سجاد شهباززاده را از سپاهان به خدمت گرفتند به گزارش فرتاک ورزشی، سروش رفیعی و سجاد شهباززاده، که در سپاهان رابطه صمیمانه ای باهم داشتند، و توانستند باهم کاری یکدیگر یکی کفش طلای لیگ بیستم را در دستان خود ببیند و دیگری خود را مهندس لیگ بیستم بنامد.زوج سروش و سجاد کاملا در گل های سپاهان تاثیر گذار بود حتی در لیگ بیست و یکم ، زمانی که ارسال سروش روی پای سجاد فرود آمد و شهباززاده دروازه پرسپولیس را گشودهر چند برخی معتقدند ارسال سروش بدون دخالت سجاد وارد دروازه سرخپوشان شده است.اما در نقل و انتقالات تابستانی، پس از استعفای محرم که کوچ ستاره ها از زمان رفتن محرم آغاز شد ، عده ای می گفتند آقای گل و مهندس در پرسپولیس به همکاری خود ادامه می دهند اما حالا سروش در پرسپولیس و سجاد در استقلال باید آماده تقابل با یکدیگر باشندبرای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ستاره های سپاهان در جمع سرخابی ها/ از رفاقت تا رقابت از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×