روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "مراسم معارفه و امضای قرارداد با ساپینتو برگزار شد" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مراسم معارفه و امضای قرارداد با ساپینتو برگزار شد

قرارداد رسمی باشگاه استقلال با «ریکاردو ساپینتو» در جریان مراسم معارفه این سرمربی پرتغالی امضا شد.

قرارداد رسمی باشگاه استقلال با «ریکاردو ساپینتو» در جریان مراسم معارفه این سرمربی پرتغالی امضا شد. به گزارش فرتاک ورزشی، مراسم معارفه «ساپینتو» امروز با حضور «مصطفی آجورلو» مدیرعامل استقلال برگزار شد.پس از امضای قرارداد، آجورلو شال استقلال را به گردن ساپینتو انداخت. پرویز مظلومی، محمد مومنی دو تن از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال نیز در این مراسم حضور داشتند.همچنین سیاوش اکبرپور، آرش برهانی و میثم منیعی، بازیکنان سال های نه چندان دور استقلال که این روزها در باشگاه استقلال فعالیت می کنند از حاضرین در نشست معارفه سرمربی پرتغالی استقلال بودند.استقبال از ریکاردو ساپینتو به حدی زیاد بود که تمام صندلی های حاضر در سالن محل برگزاری مراسم پر شده و باتوجه به این موضوع، برای برخی از خبرنگاران که جایی برای نشستن نداشتند، صندلی فراهم شد.با توجه به اینکه مراسم معارفه سرمربی استقلال به صورت مستقیم از صفحه رسمی این باشگاه پخش می شود، مسوولان باشگاه از خبرنگاران حاضر در سالن درخواست کردند از مراسم فیلمبرداری نکنند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مراسم معارفه و امضای قرارداد با ساپینتو برگزار شد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×