روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "ساپینتو: امیدوارم بتوانیم با تلاش یک قهرمانی دیگر را رقم بزنیم" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ساپینتو: امیدوارم بتوانیم با تلاش یک قهرمانی دیگر را رقم بزنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: این یکی از بهترین لحظه ها و تجارب زندگی من خواهد بود و امیدوارم بتوانیم با تلاش یک قهرمانی دیگر را رقم بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: این یکی از بهترین لحظه ها و تجارب زندگی من خواهد بود و امیدوارم بتوانیم با تلاش یک قهرمانی دیگر را رقم بزنیم. به گزارش فرتاک ورزشی، ریکاردو ساپینتو پس از مراسم معارفه خود به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: ابتدا از مدیرعامل باشگاه استقلال تشکر می کنم که مرا به این باشگاه دعوت کرد. استقلال یکی از بزرگ ترین تیم های جهان است، تیمی با نزدیک به 40 میلیون هوادار که همیشه به برنده شدن عادت دارد، مثل فصل گذشته که با پیروزی های پیاپی قهرمان شد. همیشه در خواب رؤیای اینجا بودن را داشتم. این یکی از بهترین لحظه ها و تجارب زندگی من خواهد بود و امیدوارم بتوانیم با تلاش یک قهرمانی دیگر را رقم بزنیم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ساپینتو: امیدوارم بتوانیم با تلاش یک قهرمانی دیگر را رقم بزنیم از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×