روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "حمله فرهاد مجیدی به اردوی استقلال در روز معرفی جانشینش" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حمله فرهاد مجیدی به اردوی استقلال در روز معرفی جانشینش

در اولین روز از تیرماه سال ۱۴۰۱ با شایعات و اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال ایران همراه باشید.

در اولین روز از تیرماه سال ۱۴۰۱ با شایعات و اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال ایران همراه باشید. به گزارش فرتاک ورزشی، در اولین روز از تیرماه سال ۱۴۰۱ با بسته انتقالاتی سرویس ورزشی ایرنا همراه باشید. اخبار و شایعاتی که پیرامون تیم های لیگ برتری وجود دارد را در این گزارش تماشا کنید.مجیدی» ۲ بازیکن ایرانی می خواهد/ استقلالی ها در مسیر «کلبا»سرمربی جدید تیم اتحاد کلبا امارات برای تقویت تیمش قصد دارد دو بازیکن ایرانی به خدمت بگیرد. ادامه این خبر را در اینجا بخوانید.تکذیب عجیب باشگاه پرسپولیس؛ با «باقری» قرارداد نبستیمباشگاه پرسپولیس عقد قرارداد با بازیکن ۱۷ ساله استقلال را تکذیب کرد. جزییات تکمیلی را در اینجا بیابید.مدافع ذوب آهن به پیکان پیوستمدافع فصل قبل ذوب آهن اصفهان با عقد قراردادی راهی پیکان شد. برای مطلع شدن از توضیحات بیشتر روی اینجا کلیک کنید.کُری ساپینتو با یادگاری فرهاد؛ «با استقلال ۴ قهرمانی می آورم»سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال گفت: فقط به دنبال این هستم تا چهار قهرمانی برای استقلال به دست آورم؛ ذهنیت من و همه تیم برنده شدن است و این مسیر را تا پایان ادامه خواهیم داد. مشروح این مصاحبه در اینجا قابل دسترسی است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حمله فرهاد مجیدی به اردوی استقلال در روز معرفی جانشینش از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×