روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال و یک قدم تا استخدام محمد محبی" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال و یک قدم تا استخدام محمد محبی

به نظر می رسد محمد محبی وینگر ایرانی تیم سانتاکلارا خرید بعدی استقلال در بازار نقل و انتقالات باشد.

به نظر می رسد محمد محبی وینگر ایرانی تیم سانتاکلارا خرید بعدی استقلال در بازار نقل و انتقالات باشد. به گزارش فرتاک ورزشی، در شرایطی که هواداران همچنان در انتظار جذب اولین بازیکن نامدار استقلال در فصل نقل و انتقالات هستند از باشگاه خبر رسیده که محمد محبی ستاره ایرانی تیم سانتاکلارا پرتغال خرید بعدی استقلال خواهد بود.از ظواهر امر اینطور برمی آید که آبی ها با سانتاکلارا به توافقات اولیه دست یافته اند و محبی را به صورت قطعی و با پرداخت ۵۰۰ هزار دلار برای رضایتنامه جذب خواهند کرد.در صورت جذب محبی این انتقال مهم ترین خرید استقلال در فصل نقل و انتقالات خواهد بود؛ محبی جوان اما با تجربه است و با سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی می تواند به خوبی جای امیرحسین حسین زاده وینگر سابق آبی ها که به بلژیک رفته است را پر کند.این بازیکن که بعد از درخشش در شاهین بوشهر در لیگ دسته اول با نظر قلعه نویی جذب تیم فوتبال سپاهان شد، بعد از دو فصل بازی در جمع طلایی پوشان در یک قرارداد دو جانبه به سانتاکلارا ملحق شد تا شهریار مغانلو از پرسپولیس به سپاهان برود. حالا او نیز با پرداخت بند آزادسازی از سوی باشگاه استقلال به تهران خواهد آمد تا دوره جدیدی از فوتبال خود را این بار در تیم مدافع عنوان قهرمانی آغاز کند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال و یک قدم تا استخدام محمد محبی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×