روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "سبک غیرمنتظره ساپینتو و کنایه شهباززاده به نوع تمرینات استقلال" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سبک غیرمنتظره ساپینتو و کنایه شهباززاده به نوع تمرینات استقلال

سبک تمرینی سرمربی جدید استقلال برای بازیکنان این تیم قابل پیش بینی نبوده است.

سبک تمرینی سرمربی جدید استقلال برای بازیکنان این تیم قابل پیش بینی نبوده است. به گزارش فرتاک ورزشی، تمرینات استقلال چند روزی است که در اردوی ترکیه پیگیری می شود و بازیکنان تیم که برای انجام بازی های تدارکاتی محل کمپ خود را تغییر داده اند، در مرحله دوم اردوی خارجی امروز به مصاف گنچلر بیرلیگی خواهند رفت.به نظر می رسد برنامه های پرفشار ساپینتو برای برای بازیکنان غیر منتظره بوده و آن ها به این مساله اعتراف می کنند. در این بین سجاد شهباززاده معتقد است که تمرینات خیلی کم فشار و سبک برگزار می شوند که در واقع کنایه جالبی به نوع کار ساپینتو و برنامه های تمرینی آبی پوشان است.البته شاگردان ساپینتو از شرایط اردویی پیش فصل و روند آماده سازی تیم رضایت دارند. بر اساس آنچه که در تهران دیده شد، شیوه های تمرینی و تاکتیکی استقلال نشان می دهد سرمربی پرتغالی تمرکز زیادی روی بازی زمینی و پاس های کوتاه دارد. ضمن اینکه ساپینتو توجه زیادی هم به بخش هجومی تیم دارد. این مساله علاوه بر حضور مهاجمان زیاد در تیم، با توجه به برنامه های مختلف برای حمله های سریع و گروهی، مشخص است.با وجود فشار بالای تمرینات، تنوع بخش های تمرینی جو با نشاط و شادی را بین بازیکنان ایجادمی کند که باعث می شود بازیکنان انگیزه خودشان را برای ادامه تمرینات از دست ندهند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سبک غیرمنتظره ساپینتو و کنایه شهباززاده به نوع تمرینات استقلال از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×